Ref. 01956cla
5 kamers
2 slaapkamers
100 m²
€ 1.450 / Maand
### **Prachtig Duplex Penthouse – Schuman / EU-Wijk – Gemeubeld of Ongemeubeld**
Op slechts **900 meter van de Europese Wijk en het Jubelpark** bevindt zich dit **prachtige duplex penthouse**, gelegen op de **derde en bovenste verdieping** (zonder lift) van een schitterend **Herenhuis in Beaux-Arts-stijl, gebouwd in 1912**.
Het appartement is **zeer licht en vol karakter**, met een **ruime woonkamer** met **hoge plafonds** en **houten vloeren**, die uitkomt op een **volledig ingerichte open keuken**.
Het bestaat uit **2 slaapkamers**, **2 badkamers**, **een apart toilet**, een **wasruimte** (met wasmachine en droogkast) en een **aangenaam terras** om van de zonnige dagen te genieten.
➡️ **Gemeubeld of ongemeubeld beschikbaar**
➡️ **Optionele parkeerplaats**: €150/maand
➡️ **Kosten**: €220/maand voor 2–3 personen (voorschot voor verwarming, water, elektriciteit en onderhoud van de gemeenschappelijke delen)
➡️ **Energieprestatiecertificaat (EPB)**: G
➡️ **Minimale huurperiode**: 1 jaar
➡️ **Flatsharing toegestaan**
Perfect gelegen op wandelafstand van **tram, bus en metro (Schuman of Thieffry)**, evenals **winkels, restaurants en het Jubelpark**.
📍 **Locatie**: Schuman / EU-Wijk – Brussel
📞 **Inlichtingen & bezoeken**:
Tel: **02/743.03.81**
WhatsApp: **+32 498 88 03 30**
---
*Niet-contractuele advertentie. Informatie verstrekt zonder juridische aansprakelijkheid.*
No information available
Niet-contractuele aankondiging, niet afdwingbaar en zonder nadelige erkenning.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en de privacyregels en de gebruiksvoorwaarden van Google zijn van toepassing.